• Giris Tarihi
  • Çikis Tarihi
  • Oda
  • Yetiskin
  • Çocuk

Aile Suitlerimiz 1 ebeveyn yatak odası ve 1 çocuk odası olan salon kısmından oluşmaktadır. Tek banyoludur.

Konaklamalarda Oda Kahvaltı veya Yarım Pansiyon imkanı sunulmaktadır. Akşam yemeğinde Ege Mutfağı’na özgü günlük meze çeşitleri, salata ve iki seçmeli ana yemek sunmaktayız.

Akşam yemeği set menü şeklinde servis edilmekte olup, tüm içecekler ücretlidir.

Sabahları havuz yanındaki açık bahçemiz ve restoranımızda serpme bahçe kahvaltısı servis etmekteyiz.

suitler

Nea Garden Hotel Alaçatı her birinde 4 adet 1+1 suit oda bulunan 6 bloktan oluşmakta. Biz de bu bloklara Alaçatı'nın eşsiz güzellikteki 6 koyunun ismini verdik: Yumru, Çark, Mehmetkuyu, Bedir, Güvercinlik, Azmak... Unutmayın eşsiz güzellikteki bu koylar size yalnızca birkaç kilometre uzaklıkta...

Eskitme Mobilyalar

el işi eskitme mobilyalar
Odalarımızın her biri toplamda 50 metrekare büyüklükte olup salon, teras–balkon, koridor, yatak odası, banyo ve tuvaletten oluşmaktadır. Yatak odalarında hepsi el işi eskitme ikiz yatak, komidin, makyaj masası, eşya dolabı ve plazma tv bulunmaktadır.

sedir
Salonda ise çift kişilik yatağa dönüşebilen köşe takımı, sedir, buzdolabı, minibar, su ısıtıcı ve plazma bulunmaktadır. Teras ve balkonların hepsinde sedir mevcuttur.

Sedir

Ücretsiz Wifi

ücretsiz wifi bağlantısı
Nea Garden Hotel Alaçatı'nın tüm açık ve kapalı alanları
ücretsiz wifi bağlantısına imkan vermektedir.

çocuklara özel oyun alanı
Sizin rahatınız kadar, çocuklarımızın da otelimizde bulundukları her anı mutlu ve neşeli geçirmeleri bizler için çok önemli. Siz havuz başında Alaçatı güneşine teslim keyifli saatler geçirirken, çocuklarınızla biz ilgileniyoruz. Bahçemizde yer alan oyun parkında, hemen hemen her çocuğun ilgisini çekecek oyunlar oynayıp, açık havada hep birlikte sıkılmadan eğleniyoruz. Oyun parkımıza her yaştan çocukları, kendini çocuk hisseden büyükleri, herkesi bekliyoruz.

Oyun Alanı

Anne ve Çocuk

Genel koşullar ve fiyat bilgileri için lütfen tıklayınız.